pondělí 1. listopadu 2004

jedééééém....

Fotbal a hokej - prostě víkend jak když vyšije
Byl to hooodně sportovní víkend. Takové menší sportovní akce byly sobotní bowling (v mém podání žádná sláva ;) a nedělní vycházka po lese - našli jsme jednu houbu. Zbytek byl vysbíranej a taky se mezi kvantem prašivek hodně špatně hledalo...... A takové větší sportovní akce byly sobotní fotbal a nedělní hokej ;) Teda my nesportovali, jen jsme sportovně fandili. Náměstí malé podkrkonošské vesničky- uprostřed stojí autobus, před autobusem se poflakuje asi pět fotbalistů a patnáct fanoušků ;) Do odjezdu se poměr moc nezlepšil - fanoušků přibylo, ale přibylo i fotbalistů. Cestou se nabrali další hráči, takže do roztomilého, nedávno ještě hodně zadluženého, krkonošského městečka už dorazila celá jedenáctka včetně náhradníků a zbytek autobusu narvanej fanouškama.... Velká podpora fanoušků byla na prd, páč soupeř hrál tak o třídu líp. Kdo byl o třídu horší, byl rozhodčí - za a byl úplně blbej a za b jsem měla pocit, že chce naše potopit. Z jakého důvodu připískával soupeři za stavu 3:1, to fakt nevím. Rozhodně to bylo tak okaté, že i fanoušci soupeře se nestíhali divit :-))) Ale i tak to bylo fajn..... Naši sice nehráli špatně, ale věta: "Potřebovali by ještě dvě penalty." hovoří za vše :-) V neděli následoval hokej. Dvě třetiny v hledišti, třetina v pizzerii nad ledem. Na to, že to byla druhá liga, byl to dost pěknej hokej.....a brácha hraje pěkně. Ba dobře, jen ta koncovka chybí. Rozhodně vyhrál asi 90% buly a nahrál na gól. Mně se tam dobře fandí, protože fandím bráchovi a tým mě nebere tak moc, takže i když prohrávaj, nejsem tak nervózní, jako na fotbale, kde fandím opravdu srdcem :-) Uf, si tak čtu tu poslední větu - je to pěkná slátanina, ale pochopit se dá ;) Jo, bráchův tým vyhrál a asi trošku poruším jeho inkognito, když napíšu, že je v čele tabulky :-)))